Dużo podróżujemy po świeciemy i mamy świadomość, jak ważne jest dobranie odpowiedniego lokum. Zapewnimy Państwu komfort, przytulne miejsce, swobodę komunikacji, bezproblemowy dostęp do atrakcji, a także pełne przeżycie miasta i poznanie najpiękniejszych miejsc, jakie znajdują się w Krakowie i w najbliższej okolicy.

 

Kraków

Czarujący Apartament na Starym Rynku

Przytulne 50 metrowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa – na Starym Mieście, 100 m od Rynku Głównego. Idealne miejsce do zwiedzenia Krakowa i przeżycie w pełni tego miasta. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w tym mieście i apartamencie.
Idealne miejsce dla każdego, dla kogo ważna jest lokalizacja – 100 m od Rynku Głównego, 400 m od Sukiennic, 450 m od Bazyliki Mariackiej, 800 m od Barbakanu Krakowskiego, 1 km od Zamka Królewskiego na Wawelu.
Mieszkanie jest w pełni dostępne dla Gości. W czasie pobytu Gości nie przebywa tam nikt inny.
Apartament jest w pełni wyposażony.  Do dyspozycji Gości są 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i przedpokój. Apartament jest w pełni wyposażony – poza standardowym wyposażeniem (takim jak pościel, koce itd) dostępne są środki higieniczne w łazience, suszarka do włosów, naczynia w kuchni.

W kamienicy, w której znajduje się mieszkanie jest także możliwość zjedzenia pysznego śniadania. W pobliżu apartamentu dostępny jest parking płatny oraz kawiarnie, bary, sklepy i wiele innych.

W pobliżu apartamentu znajduje się parking płatny. Tuż obok kamienicy, w której znajduje się mieszkanie jest przystanek tramwajowy Teatr Bagatela. Bardzo dobry dojazd z lotniska, dworca autobusowego oraz kolejowego (1 km odległości).

Przytulny Apartament w samym sercu Kazimierza